УКРАЇНА  | 21000  | ВІННИЦЯ  | КОЗИЦЬКОГО 18  | ОФ. 10 | ТЕЛ. +38 0432 36 054 | ТЕЛ/ФАКС +38 0432 24 90 31

Головна • Феєрверк, спецефекти

Феєрверк, спецефекти

    Винаходом феєрверків світ має завдячувати стародавньому мудрому Китаю. Китайським піротехнікам після багатовікових практик вдавалося добитися найрізноманітніших форм і відтінків «небесного вогню». Заїжджі купці були в такому шаленому захваті, що в XIV столітті завезли зразки феєрверків у Європу.
З кінця XVIII століття це мистецтво тісно пов’язане з іменем російського царя Петра І, і без перебільшення його можна назвати першим російським піротехніком: він перетворив потішні вогники на незмінний атрибут палацових свят, масляної, Нового року і святкування військових перемог. 
 Весільний феєрверк сьогодні – це не серія однотипних залпів, якими почасти обмежуються організатори міських феєрверків. Існує велика різниця між тим, що продається на вулицях і в магазинах і тим, що є справжніми феєрверками. Те, що зазвичай пропонується – це в кращому випадку петарди.  Ми, в свою чергу, пропонуємо Вам справжні, безпечні, ліцензовані і сертифіковані феєрверки, та ще й піротехніка на додачу! Так, це задоволення буде трохи дорожчим, ніж Ви би самостійно придбали з рук різного роду «бабахалки», але ж неповторність і краса феєрверку досягається досвідом, талантом і професійною майстерністю піротехніків, які підбирають площадку для шоу, вміло створюють в небі і на землі яскраві вогняні картини. Справжній весільний феєрверк – це яскраве захоплююче шоу з різнобарв’ям кольорів і форм. Гарантією успіху є грамотний підбір піротехнічних виробів, які забезпечать незабутні ефекти, що задовольнять найвибагливіші смаки і не потрусять глибину вашого гаманця.
 
Наші пропозиції:
 
Наземні фігури (феєрверки)вогняні надписи та малюнки. Спеціальні пано, що обрамлені піротехнічними виробами. Такі фігури можуть мати будь-яку форму, надписи, серця, кільця, зірки, логотипи фірм тощо.
Фонтанна доріжка – піротехнічні феєрверки розташовують в два ряди, підкреслюючи, таким чином, шлях молодих та їх гостей. Використовують, як правило, просто неба, хоча можливе використання й в закритому приміщенні.
Побутові феєрверки – мальовничі феєрверки із використанням побутових салютних установок (висота 20-50 метрів) стануть справжньою прикрасою Вашого свята та принесуть незабутні враження Вашим гостям.
Висотні феєрверки (50-300 метрів та вище). Піротехнічні заряди-люсткугеля відстрілюються спеціалістами-піротехніками із використанням спеціальних гармат-мортир. Навіть при використанні стандартних салютних установок після того, як над ними попрацюють фахівці, феєрверк можна не впізнати, так як змінюється швидкість та кут вильоту піротехнічних елементів, змінюється час роботи та інші параметри.
Концертні (сценічні) феєрверки проводяться у закритих приміщеннях із піроелементами з низькою температурою горіння, без диму, запаху, шкідливого впливу на оточуючих у залі здатні здійснити навіть більший емоційний вплив, ніж феєрверк. Секрет такого успіху - безпосередня близькість глядачів до вогняного шоу.
Для створення справжньої святкової атмосфери на весіллі використовують не тільки феєрверки та салюти, але й спецефекти. Як правило, використовують різноманітні машини та пристрої, що генерують різнокольоровий дим, мильні бульбашки, сніг. Використання спецефектів дозволить створити неповторну візуальну атмосферу свята, додати веселощів та завзяття під час танців, підкреслити оригінальність виїзної весільної церемонії.
У нас не буває однакових феєрверків та спецефектів, так як ми розглядаємо піротехнічний показ як мистецтво!

 

 

 

Фейерверк № 1

 

 

 

Фейерверк № 2

 

 

 

Фейерверк № 3

 

 

 

Фейерверк № 4