УКРАЇНА  | 21000  | ВІННИЦЯ  | КОЗИЦЬКОГО 18  | ОФ. 10 | ТЕЛ. +38 0432 36 054 | ТЕЛ/ФАКС +38 0432 24 90 31

Головна • Музичний супровід

Музичний супровід    Музичний супровід - необхідна річ для будь-якого свята: весілля, ювілею, презентації, просто бенкету. Буває "живим" (ансамбль або група) і "дискотекою" (DJ, апаратура, фонограми). Як музична група, так і диск-жокей, в форматі весілля виконують приблизно однакову функцію – забезпечують музичний супровід Вашого свята.

Що ж краще – музиканти чи дискотека? Все залежить від Вашого смаку та вподобань. Дискотечний варіант дещо програє у «живій енергетиці», проте це дається взнаки лише на початку програми. Окрім того, літні гості не звикли до сучасної музики, тому надають перевагу музикантам. Для того, щоб задовольнити всі смаки, краще за все замовити «живий виступ» на дві - три години, попередньо узгодивши репертуар. А вже потім насолоджуватися музикою та танцями, замовляючи у ді-джея улюблені мелодії та ритми, вільно змінюючи стилі та напрямки.

  Обираючи формат ансамблю, Ви можете замовити як одного вокаліста, так і тріо, квартет тощо. При замовленні "живої музики" є два варіанти: музикант має спеціальну техніку з записами музичних фонограм і тільки співає своїм голосом під них, або Ви замовляєте цілий ансамбль, в якому декілька музикантів грають на різних інструментах і співають. Іноді ці варіанти змішуються: співак, який співає під записану музику, запрошує музиканта, який грає на якомусь інструменті, найчастіше це скрипка, акордеон, саксофон.

  Замовляючи групу або дискотеку, слід поцікавитися наявністю і потужністю їх акустичної апаратури. Стандартних комплектів, як правило, достатньо для залів на 100-150 чоловік. Якщо Ваших гостей більше, потрібна додаткова апаратура і звукооператор, що відповідає за її роботу. До речі, звукорежисер або звукооператор можуть виконувати функції ді-джея.

  Агенція «Весільний генерал» допоможе Вам розібратися з вибором музикального формату весілля, враховуючи Ваші музикальні смаки та вподобання.