УКРАЇНА  | 21000  | ВІННИЦЯ  | КОЗИЦЬКОГО 18  | ОФ. 10 | ТЕЛ. +38 0432 36 054 | ТЕЛ/ФАКС +38 0432 24 90 31

Головна • Організація харчування

 Організація харчування

 

   Традиційно, весільний бенкет влаштовували у будинку нареченої. Основна мета святкового застілля – познайомити сім’ї молодих поближче. Однак, новий час розставляє свої акценти, і сьогодні застілля проводять в ресторані, кафе, бенкетній залі або навіть на пароплаві «Ляля Ратушна» або «Микола Пирогов».

   Вибір місця проведення бенкету залежить від формату самого весілля. Так, весілля в національному стилі повинно проходити у залі або ресторані із відповідним національним колоритом. Гості також мають бути заздалегідь попереджені про стиль, в якому проходитиме весільна церемонія. По можливісті, гості одягаються в обумовленій стилістиці. На деяких весіллях вбрання для гостей беруть на прокат за допомогою весільної агенції, яка й організовує свято. Проте, в будь-якому випадку, запрошені на весільну церемонію приходять у святковому вбранні – чоловіки у класичних костюмах, а жінки у сукнях будь-якого кольору, бажано окрім білого. Із початком святкового застілля вся повнота влади переходить до тамади або розпорядника весілля.

  Весільний бенкет починається із вітальних слів батьків наречених, після чого гостей запрошують до святкового столу. Під час бенкету гості вітають молодих із створенням сім’ї, виголошуючи тости. Традиційний весільний бенкет складається з трьох столів, між якими відбуваються весільні обряди та конкурси, гості танцюють та спілкуються між собою. Право першого весільного танцю належить молодим, як правило, це вальс або інший повільний танець. Весілля завершується танцями молодих із своїми батьками, після чого старости роздають весільний коровай всім гостям, підошва короваю дістається музикантам. 

  Агенція «Весільний генерал» підбере для вашого свята кращі заклади та майданчики Вінниці та Вінницької області, а також за необхідністю допоможуть вам скласти меню для організації весільного бенкету.