УКРАЇНА  | 21000  | ВІННИЦЯ  | КОЗИЦЬКОГО 18  | ОФ. 10 | ТЕЛ. +38 0432 36 054 | ТЕЛ/ФАКС +38 0432 24 90 31

Головна • Розпорядник весілля

Весільний розпорядник

 

 

Весільний розпорядник – найважливіша для Вас людина в плані підготовки до свята та його проведення. Звісно, організацію свята з усіма його клопотами можна довірити близьким Вам людям, родичам. Проте, найкращого результату в організації та проведенні весільної церемонії зможе добитися справжній професіонал, який у досконалості знає всі тонкощі та нюанси подібних заходів.

 

Повірте – оплата послуг розпорядника окупиться з лишком. Тільки уявіть собі, що Вам необхідно: проконтролювати приїзд візажиста, перукаря, зустріти лімузин, прикрасити його, здзвонитися з відеооператором та фотографом. Чого тільки варта зустріч гостей. Постійно слідкувати за часом, у випадку змін, під корегувати роботу та приїзд всіх служб, дізнатися, чи все готово у ресторані, чи привезли торт або коровай, підкорегувати роботу ведучого або тамади, тощо. Погодьтеся, в цей урочистий вечір хочеться думати зовсім не про це.

 

 Вам або Вашим батькам приходиться у день весілля не насолоджуватися святом, а постійно перебувати на телефоні, контролюючи організаційні питання.

 

 Свято може перетворитися на справжнє жахіття, щоб цього не сталося, скористайтеся послугою – весільний розпорядник. Він вирішить за Вас всі вищеперераховані завдання за заздалегідь обумовленим сценарієм. Вам залишиться лише затвердити його ідеї та насолоджуватися урочистими моментами. Таким чином, Ви зекономите час, нерви, а замість цього отримаєте максимум радості та мінімум проблем. 

 

  Агенція «Весільний генерал» допоможе Вам із вибором  високопрофесійного весільного розпорядника, який перетворить Ваше свято на незабутню казку.