УКРАЇНА  | 21000  | ВІННИЦЯ  | КОЗИЦЬКОГО 18  | ОФ. 10 | ТЕЛ. +38 0432 36 054 | ТЕЛ/ФАКС +38 0432 24 90 31

Головна • Розважальна програма

Розважальна програма 

 

   Ви хочете здивувати Ваших гостей ексклюзивною шоу - програмою і виступом відомих артистів та музикантів? Справжнє Шоу - кульмінація святкової програми. Воно привертає увагу і залишається в пам'яті.

 Ансамблі можуть бути різного типу в залежності від Вашого смаку та стилю святкування: естрадні ансамблі, популярні клубні команди, українські фольклорні колективи, стильні блюзові групи і джаз - бенди, фортепіанна музика, соло на саксофоні, ансамблі класичної музики - дуети, тріо, квартети, духові оркестри.

 Програму свого свята можна приємно урізноманітнити, якщо включити в неї виступи окремих виконавців. Наприклад, Ви можете запросити заспівати на своєму святі когось з естрадних зірок. Кого саме - це вже питання Ваших фінансових можливостей. Якщо ж вони помірні, можна запросити менш відомих місцевих співаків, або навіть і зовсім невідомих, але талановитих. В будь-якому випадку, їх виступ буде відрізнятися від основної програми музикантів і обов'язково запам'ятається.

 Пародисти та двійники знаменитостей… Смішні пародії на зірок естради, відомих людей, політиків і акторів кіно доставлять Вам і Вашим гостям незабутнє задоволення. Для молодої аудиторії можна запросити артистів - аніматорів. Вони перетворять Ваше весілля на інтерактивне шоу, де кожен Ваш гість зможе прийняти участь у веселому дійстві.

 Звісна річ, яке ж весілля без танців. Вміло поставлені танці приємно споглядати, танці вносять запал у весільну круговерть. А чого вартий перший спільний танок молодят! В програму торжества може органічно вписатися будь - який з напрямів - бальні і сучасні танці, акробатичний рок-н-рол, екзотичні композиції. Професійні танцівники допоможуть Вашим гостям розслабитися і віддатися музиці. Шоу - балет - яскраві композиції, побудовані на гнучкості людського тіла, на мелодиці і ритмі танцю, на ефектних образах і таємних фантазіях.

 Родзинкою Вашого весілля можуть стати артисти оригінального жанру, що беруть свій початок з циркової арени. Клоуни, фокусники, акробати і дресирувальники користуються популярністю не тільки серед дітей, вони вносять в програму нотки невимушеної веселості.

 Ми маємо змогу запропонувати Вам наш каталог артистичних і музичних послуг найрізноманітніших жанрів.