УКРАЇНА  | 21000  | ВІННИЦЯ  | КОЗИЦЬКОГО 18  | ОФ. 10 | ТЕЛ. +38 0432 36 054 | ТЕЛ/ФАКС +38 0432 24 90 31

Головна • Тамада

Тамада

 
Цей пункт наших пропозицій, мабуть, найголовніший, тому що він співзвучний з назвою нашої агенції – «Весільний генерал». Без нього не буде свята і веселощів. Саме так, як в чеховському водевілі, ми беремо на себе відповідальну функцію розпорядника весілля, склавши зі складових урочистості мозаїку таким чином, щоб вона заграла усіма кольорами веселки. Щоб Ваше свято пройшло весело і організовано, щоб воно надовго запам'яталося і Вам, і Вашим гостям - обов'язково на святі потрібен тамада. Від нього залежить успіх вашого заходу, тому його слід вибирати особливо ретельно... Весільна урочистість – це святкове дійство, підготувати і провести яке може лише досвідчений професіонал. Зробити Ваше весілля веселим і створити невимушену атмосферу свята – головне покликання тамади. Тому не шкодуйте свого часу - пам'ятайте: яким би професіоналом не був тамада, він повинен Вам сподобатись.
  При виборі тамади важливо зрозуміти не тільки те, який у нього сценарій і які конкурси він проводить. Важливо оцінити його професіоналізм (дикція, упевненість, реакція публіки на нього), а також зрозуміти, чи симпатичний він Вам зовні, його манера говорити (значення фраз і жартів), його стиль триматися на публіці і вести свято. Під час особистої зустрічі та спілкування й обговорення деталей сценарію Ви можете остаточно зробити висновок: підходить він Вам чи - ні.
  Зверніть увагу, як тамада при зустрічі з Вами тримає себе. Манера спілкування людей із спеціалізованою творчою освітою завжди відрізняється від стилю спілкування звичних людей. Якщо Ви відчуваєте легкість і невимушеність в спілкуванні - можливо, це і є ідеальний варіант.  
  Зверніть увагу на нові тенденції - поєднання роботи тамади і ведучого. Тамада жінка, ведучий – чоловік. Кожен з них має найкращу індивідуальну програму, яка гармонійно спрацьовує в тандемі. За наше своєрідне ноу-хау ми отримали найкращі позитивні відгуки – гості не встигали втомлюватись, не було запинок і збоїв у програмі, яка була вміло відрежисована.  
  Якщо Ви запитаєте, чим відрізняється тамада від ведучого, то ми відповімо, що номінально – нічим: і той, і інший проводить свято. Але якщо заглибитись в процес власне святкового дійства, то тамада і ведучий проводять весільну програму по різному. Тамада акцентує увагу на звичаях, обрядах і створює на святі домашню атмосферу. Ведучий – це професійний артист, який солідно і ненав’язливо проводить святкову програму за певним сценарієм. Тамада чи ведучий – почесний гість на Вашому святі! А от якщо будуть тамада і ведучий разом, то кількість позитивних емоцій, сміху, радощів буде збільшено вдвічі, ви будете спокійні за себе і за гостей, вам буде цікаво і весело. Найголовніше – Вас оточать увагою і турботою, ви позбудетеся клопоту з розважанням гостей. Все візьмуть на себе наші фахівці!Тамада Винница. Ведущие Винницы. Заказать конферансье в Виннице.