УКРАЇНА  | 21000  | ВІННИЦЯ  | КОЗИЦЬКОГО 18  | ОФ. 10 | ТЕЛ. +38 0432 36 054 | ТЕЛ/ФАКС +38 0432 24 90 31

Головна • Весільна подорож

Весільна подорож 

 
    Вирушаючи у весільну подорож під час медового місяця, Ви отримуєте чудову нагоду побувати в нових місцях та стати ще ближче один до одного. В цей момент надзвичайно важливо зрозуміти, які ж свої мрії Ви хочете втілити у реальність під час медового місяця. Передусім, необхідно вирішити, куди б Ви хотіли відправитись. Найкраще обрати весільну подорож до тих місць, де Ви раніше не бували. Під час вибору бажано вирішити, чи хочете Ви побувати удвох далеко від цивілізації або побачити світ. Можна провести початок медового місяця на пляжному курорті та завершити містом з його пам’ятками, динамічним нічним життям, щоб отримати можливість спочатку на деякий час лишитися наодинці, а потім зануритися до атмосфери розваг. 
 
Якщо ж Вам до душі традиційний відпочинок, то найцікавішими виявляться екскурсійні весільні подорожі, під час яких Ви зможете дізнатися багато з історії, культури та традицій різних країн. Зміна міст, круговорот барв, подій та нових вражень будуть чудовими декораціями Ваших почуттів. Найбільшою популярністю в цьому сенсі користуються романтичні поїздки по містах Європи. Наприклад, весільна подорож до Італії, де ви поринете в атмосферу старовинних вуличок та музеїв. 
 
 Якщо ж Вам до душі атмосфера французьких вуличок, то найкращим варіантом буде вирушити на романтичний тиждень до Парижу. Єлисейські поля, Собор паризької Богоматері, Лувр або Ейфелева вежа залишать калейдоскоп яскравих вражень. Вдень для короткого відпочинку підійдуть тінисті алеї парків Монсо та Бют Шомон, садів Тюілрі, а ввечері Ви можете вирушити у подорож Сеною. 
 
 Ще один варіант – весільна подорож до Праги, яка без перебільшень вважається романтичним центром Європи. Це чудове місто із золотими баштами, червоними дахами, дорогами із старовинною бруківкою.  
 Для тих, хто надає перевагу усамітненому відпочинку на пляжі під шепотіння морського прибою, краще за все обрати весільний тур на Кіпр, Мальдіви або Сейшельські острови. Також Вас не залишать байдужими чисте море та білі мазанки Греції та Ізраїлю. 
 

 Ще одна унікальна можливість – так зване символічне весілля. Провести символічну весільну церемонію, заручини або річницю весілля за стародавнім звичаєм екзотичних країн в стародавньому замку або на пляжі просто неба. 

 

 Окрім вищезапропонованих маршрутів Ви можете обрати будь-яку країну, а ми, в свою чергу, прикладемо всі зусилля для організації Вашої неповторної весільної подорожі.