УКРАЇНА  | 21000  | ВІННИЦЯ  | КОЗИЦЬКОГО 18  | ОФ. 10 | ТЕЛ. +38 0432 36 054 | ТЕЛ/ФАКС +38 0432 24 90 31

Головна • Весільне оформлення

Весільне оформлення 

 

 
Ми пропонуємо Вам облаштувати бенкетну залу в оригінальний спосіб – поєднати техніку декорування тканиною з флористикою та фітодизайном.  З допомогою розмаїття тканин можна перетворити шкільну столову на королівську залу. Елементи декору гармонійно поєднуються з квітами, зеленим листям, які разом створять гармонійну та неповторну картину з врахуванням колористичної гами та текстури рослин.
Одним з основних елементів прикрашання зали є декорування весільних стільців чохлами. Весільні чохли з білосніжного атласу доповнюють банти з органзи та атласу, а також можуть доповнюватися бутоньєрками з живих квітів, зелені. Завдяки різному відтінку бантів оформлення весільних чохлів виконується в єдиному стилі з квітковим оформленням зали. Для прикрашання столів для гостей використовують живі композиції в високих бокалах, квіткові бонсаї. Для створення романтичного настрою серветки прикрашаються бутоньєрками з живих квітів.
Основним елементом виїзної церемонії є весільна арка із живими квітами, в залежності від обраного стилю в оформленні арки використовуються живі квіти, фрукти, зелень, органза, атласні стрічки, декоративні метелики. 
Особливу увагу варто приділити місцю молодих та святковому столу. Так, місце молодих за столом можна прикрасити за допомогою квіткових композицій та декору із використанням тканин. Родзинкою оформлення бенкетного столу можуть стати фігурні вази із живими рибками
Не забувайте, що кожна дрібничка може підняти настрій гостям і зіпсувати його вам, якщо Ви про неї не подбаєте. Тут слід звернутися до професіоналів.
Дайте змогу попрацювати досвідченим флористам, які створять не просто композиції з квітів на столах, а додадуть туди бусинки, раковини, кольорові камінчики; закріплять невеличкі квіточки на бокальчиках для шарму. І не забудьте використати при оформленні зали повітряні кульки. Саме вони нагадують нам дитинство і створюють святковий настрій. А якщо їх багато – це таке казкове видовище! Фігури і гірлянди, зв’язки і арки, сюрпризи – ось, що в наш час можна зробити з повітряних кульок. Основна увага приділяється місцю, де сидять наречені. За їх спинами можна почепити сплетені кільця. А в залі можна почепити різні фігурки, виготовлені з кульок. Вони будуть обертатися рухом повітря.
І ще одна значима деталь – простота – запорука успіху. Саме тому професіонали ніколи не дозволять перемогти на вашій урочистості пихатості і снобізму над витонченим смаком і гармонією.