УКРАЇНА  | 21000  | ВІННИЦЯ  | КОЗИЦЬКОГО 18  | ОФ. 10 | ТЕЛ. +38 0432 36 054 | ТЕЛ/ФАКС +38 0432 24 90 31

Головна • Весільне вбрання

Весільне вбрання     

                               
Кожна наречена хоче відчувати себе королевою свята, адже одруження – одна з найголовніших подій в житті кожної жінки, і усім хочеться відчути себе унікальною і неповторною. Весільна сукня створить вам настрій.  
Підшукуючи сукню, передусім слід подумати про колір. Річ у тім, що суто білий колір вже давно перестав бути традицією на сучасних весіллях. Тому тут є широкий спектр для вашої фантазії і фантазії професіоналів, що пропонуватимуть вам сукню. Можливо, Ви схожі на кремову троянду чи блакитну волошку. А, може Вам захочеться одягнути червону сукню Кармен? І не забувайте про аксесуари, які є доповненням будь - якого наряду – головні убори, нашийні прикраситуфлі, сумочки, рукавички, фата, кульчики, браслети.  
Часто-густо наречені не можуть знайти ту особливу, єдину і неповторну сукню – відсутня бажана модель або особливості фігури не дозволяють придбати сукню в магазині. Саме тоді, коли здається, що ідеальну сукню знайти неможливо, на допомогу нареченим приходять професіонали, що головні убори, фата, туфлі, сумочки, рукавички, нашийні прикраси, кульчики, браслети. До ваших послуг найкращі українські майстри, що здатні створити шедеври весільного вбрання ексклюзивно для Вас! Ми подбаємо також про нареченого, для якого головне, щоб «костюмчик сидів». Наречений і наречена мають бути індивідуальностями і разом з тим єдиним цілим, їхні наряди мають гармоніювати один з одним.
  
  Для нареченого теж неабияку роль грають аксесуари, особливо – краватки, які можуть бути різного кольору, форми і зав’язуватись на різний манер. В петлиці може бути бутоньєрка з квітів, що символізують кохання і вірність. Повірте, ніщо не пройде повз професійне око, яке зверне увагу на довершеність стилю, починаючи від кінчиків нігтів і аж до маківки голови.