УКРАЇНА  | 21000  | ВІННИЦЯ  | КОЗИЦЬКОГО 18  | ОФ. 10 | ТЕЛ. +38 0432 36 054 | ТЕЛ/ФАКС +38 0432 24 90 31

Головна • Весільний кортеж

Весільний кортеж

 

В день Вашого весілля все має бути особливим. Немає жодних сумнівів, що весільний кортеж - це один з найважливіших атрибутів свята. Шикарний лімузин чи романтична карета з упряжжю, класичний «ЗІМ» чи представницька «Волга» - усе, чого Ваша душа забажає.

Щодо лімузинів, то різні типи мають різну довжину, кількість посадочних місць, кількість вікон, і, звісна річ, вони мають різну вартість оренди. В арсеналі нашої агенції навіть залізний білий кінь – ретро-лімузин «Ексклюзив», який об’єднав серця не однієї пари закоханих у програмі «Все для тебе», що транслювалася на телеканалі «Інтер».

Ми пропонуємо Вам фото найпрестижніших авто нашої агенції. За Вашим бажанням, Ви побачите авто не лише на картинці, матимете можливість уважно оглянути його салон. Не забувайте, що з молодими в салоні їдуть також почесні свідки. Тому Комфорт має бути з великої літери.

Інші гості поїдуть на прогулянку іншими машинами. Продумайте, можливо варто замовити додатковий мікроавтобус для гостей. З свого боку пропонуємо вам «Мерседес», «Фольксваген», «Рено», «Хюндай».

В жодному разі не відкладайте вибір машини на невизначений строк, інакше (особливо в літні та осінні місяці) вам доведеться вибирати з тих машин, які не обрали інші пари.

І ще одна важлива деталь - заздалегідь продуманий маршрут весільної прогулянки. Як правило, молоді визначають його самі, проте ми, в свою чергу, можемо Вам порекомендувати місця для зупинок та час перебування в кожному з пунктів. Важливо, щоб прогулянка не просто пройшла так, як було заплановано, але й завершилася своєчасним прибуттям молодих на бенкет.

Ніхто не застрахований від непередбачуваностей на дорогах, і тому багато що залежить від кваліфікації водія, від його вміння оперативно діяти в залежності від ситуації. З нашими водіями Ви у безпеці! Окрім весільних автівок ми можемо запропонувати й нестандартні види весільного транспорту, зокрема, весільний трамвайчик, карету та коней, мотоцикли та квадрацикли, військові вантажівки, аеростат, катери для водної прогулянки.