УКРАЇНА  | 21000  | ВІННИЦЯ  | КОЗИЦЬКОГО 18  | ОФ. 10 | ТЕЛ. +38 0432 36 054 | ТЕЛ/ФАКС +38 0432 24 90 31

Головна • Відеозйомка

Весілля – це дуже відповідальний захід, і кожні молодята та їх рідні хочуть, щоб все пройшло на вищому рівні і в пам'яті про цей день залишилися прекрасні спогади. А наша справа майстерно зняти це неповторне яскраве свято.

Ми професійно знімемо Ваше весілля, змонтуємо у високохудожній фільм та запишемо на будь-який відеоносій: CD, DVD, Blu-ray. Оформимо диск якісною поліграфією.

Наша команда використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тому, бажаючи отримати красивий, незвичайний весільний фільм, Ви самі можете вибирати в якому форматі він буде зніматися.

Ми пропонуємо Вам звичайну та багатокамерну професійну відеозйомку весілля у форматі високої чіткості HD. Відеозйомка весілля багатьма камерами та з використанням телевiзiйного крану та Stadycam дозволить більш повно охопити усі нюанси Вашого свята.

При створенні весільного фільму ми застосовуємо новітні комп’ютерні технології та програмне забезпечення.

За Вашим бажанням, на основі весільного фільму ми можемо зробити відеокліп для розміщення у різних соціальних інтернет-мережах (VKontakte, Odnoklassniki) та на відео-сайтах (YouTube, RuTube та ін.). Завдяки цьому, Ваші рідні та друзі, що не змогли побувати на весіллі, матимуть можливість помилуватися Вашим святом.

Незалежно від того, чи то буде репортажна або постановочна відеозйомка, Ви залишитесь задоволені. Наше золоте правило: Ваше весілля – це і наше свято, тому ми не ставимо виготовлення весільних фільмів «на потік», а в кожний вкладаємо частинку своєї душі, робимо його унікальним і чарівним, щоб і через десятки років Ви були у захваті від перегляду фільму про своє весілля.

 

  

 

 

Видеосъемка клип Прогулка HD

 

 

 

Видеосъемка  клип Невеста HD

 

 

Видеосъемка клип № 1

 

 

Видеосъемка клип № 2

 

 

Видеосъемка клип № 3

 

 

Видеосъемка клип № 4

 

 

Видеосъемка клип № 5

 

 

Видеосъемка клип № 6