УКРАЇНА  | 21000  | ВІННИЦЯ  | КОЗИЦЬКОГО 18  | ОФ. 10 | ТЕЛ. +38 0432 36 054 | ТЕЛ/ФАКС +38 0432 24 90 31

Про нас

«Весільний генерал» - це агенція, що організовує та проводить весілля будь-якого рівня та складності. Сотні і сотні клієнтів вже впевнились: чим ламати голову над проблемами організації весілля, легше зателефонувати в «Весільний генерал» і потім насолоджуватись святом найвищого ґатунку з ексклюзивним сценарієм та бездоганним проведенням, індивідуальним підходом та вишуканим смаком. 

 

За роки існування, «Весільний генерал», як справжній бравий командир, назбирав безліч нагород:
 


   - переможець конкурсу „Народний бренд – 2007” у номінації „Агенція урочистих церемоній”;

   - офіційний партнер та співорганізатор конкурсу „Народний бренд – 2007”;

   - офіційний спонсор конкурсу „Міс Вінниця – 2008”;

   - лауреат конкурсу „Імена, Яким Довіряють” у категорії „Організатор свят – 2008”;

   - переможець конкурсу „Народний бренд – 2008” в номінації „Агенція з організації свят”;

   - лауреат VI Регіонального конкурсу „Бізнес-еліта Поділля” у номінації „Якість”;

   - організатор Фестивалю весільних мистецтв – 2009.

   - переможець конкурсу „Народний бренд – 2010” в номінації „Агенція з організації свят”. 

 

Генеральський мундир з нагородами з честю носить керівник агенції Олексій Володимирович Некрасов. І не дивно, адже він має дві вищі освіти і є спеціалістом з економіки підприємництва та менеджменту шоу-бізнесу.

 

Кредо агенції «Весільний генерал»: Ваше свято – це і наше свято! Люди, які довіряють нам своє весілля, можуть бути впевнені, що усе пройде без неприємних сюрпризів. «Весільний генерал» пліч-о-пліч пройде з Вами свято, від першої його літери – до останньої. Адже відомо, що перша його літера часто починається задовго до власне події.

 

Довірте своє свято професіоналам і Ви позбудетеся головного болю: як організувати, де, в якому форматі? Кого запросити? Як зробити для публіки святкову феєрію?

 

Найвідповідальніший момент – це підготовка до свята. Погодьтеся, в таку мить спокійніше, коли поряд знаходиться той, хто має багатий досвід та багатьох надійних партнерів, розгалужену базу даних по співпраці з артистами, унікальні пропозиції по оформленню Вашої зали, ексклюзивні сценарії.

 

Саме у агенції «Весільний генерал» знають секрети торжества і радо поділяться ними з Вами. Ми сповідуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і втілимо в життя Ваші найсокровенніші мрії і найсміливіші бажання.

 

Ваші забаганки – лише зайвий привід для нашого самовдосконалення, пошуку нових ідей та нестандартних вражень. Адже свято для того і існує, щоб відволікти нас від сірої буденності хоча б на день, на годину, на мить. Тому колектив агенції зробить максимум для того, щоб Ваше одноденне свято зігрівало теплими спогадами усе життя.

 

 Не дарма кажуть в народі: якщо «Весільного генерала» запрошено на весілля, то з його легкої руки подружнє життя буде міцним, тривалим і щасливим!

 

 «Весільний генерал» - це особливий стиль Вашого свята!

Звертайтесь до нас, і переконайтесь в цьому на власному досвіді!